פיגוע דקירה במצעד הגאווה בירושלים

פיגוע דקירה קטלני שהתרחש הערב מזכיר לנו למה כל מצעד גאווה הוא חשוב מאין כמוהו, למה אנחנו עדיין כאן, נאבקות ונאבקים לשוויון מלא- בעיני החוק ובתודעה.

מערכת ישראל חופשית30.07.15

הערב, במצעד הגאווה בירושלים, ביצע לפי הדיווחים ישי שליסל, אותו הדוקר שהשתחרר רק לפני שלושה שבועות ממאסר של עשר שנים בגין פיגוע הדקירה הקודם שהתרחש ב- 2005 במצעד הגאווה בירושלים. לפי שעה ידוע על ששה פצועות ופצועים כתוצאה מהאירוע.

 

 

הגינויים מכל קצוות הקשת הפוליטית הם מעטים מדי וחשוב וחמור מכך- מאוחרים מדי. ראש הממשלה בנימין נתניהו שלא מעניק לקהילה הגאה את הזכויות השוות לה היא זכאית, בראשם. לפי דבריו של בנימין נתניהו: "מדובר באירוע חמור ביותר. נמצה את הדין עם האחראים למעשה. במדינת ישראל חופש הבחירה של הפרט הוא אחד הערכים הבסיסיים. עלינו להבטיח שבישראל כל איש ואשה יחיו בביטחון בכל דרך בה בחרו. כך פעלנו וכך נמשיך לפעול. אני מבקש לאחל החלמה מהירה לפצועים". אנחנו עדיין ממתינים למעשים מצידו של ראש הממשלה. מילים לא כבר לא מספיקות.

 

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' ממפלגת הבית היהודי, ממובילי מצעד הבהמות בירושלים ב- 2006, פרסם גם הוא הודעת גינוי לאירוע. הצביעות איננה נסלחת הפעם, חבר הכנסת סמוטריץ'. 

 

 בצלאל סמוטריץ', הבית היהודי, צילום מסך מתוך טוויטר.

 

תגובתה של חברת הכנסת מהמחנה הציוני, קסניה סבטלובה:

קסניה סבטלובה, המחנה הציוני, צילום מסך מתוך טוויטר

 

אין לנו אפשרות להמתין למילים נוספות או להצהרות ריקות מתוכן ללא מעשים שמגבים אותן. אין לנו אפשרות להתענג על קריאות תמיכה בקהילה הגאה של נבחרים ציבור שעוד בטוחים שבידיעה לתקשורת יפטרו עצמם מפעילות אמיתית למען הקהילה הגאה, ובעיקר, אין לנו אפשרות להשלים עם נבחרי ציבור שמסיתים נגד הקהילה הגאה.

 

פיגוע דקירה במצעד הגאווה בירושליםממשיכות וממשיכים בכל הכוח, דגל הגאווה.

ישראל חופשית מתפללת לשלומם של כל הפצועות והפצועים.

למען מציאות שבה חוגגים אהבה, ותו לא.

הוספת תגובה
שם:
נושא:
תגובה:
>>
כל התגובות
הויההויהתרמו!תמכו בפעילות שלנו!
עזרו לנו להמשיך לפעול!
הצטרפו!כל חתימה מחזקת! הצטרפו לתנועת ישראל חופשיתספרו!נתקלתם בכפיה דתית?
זו הכתובת שלכם!
כתבו!הצטרפו לצוות הכותבים באתר ישראל חופשית! לוח אירועים עוד אירועים >

לוח אירועים InstagramFacebook
הרשמה לניוזלטר