מחכות ומחכים לאוטובוס בשבת

מפגש פעילי המאבק לתחבורה ציבורית בשבת ובחג שהתקיים בשני האחרון בתל אביב מבהיר באופן חד משמעי- הציבור כבר שם. הגיע הזמן שיצטרפו אלינו גם מי שמשפיעים על החוק בישראל

ענבר אורן30.04.15

כשצו השעה מחייב- נראה שזה לפעמים כמעט קורה מעצמו. פעילים מכל הארץ פנו אלינו בשבועות האחרונים וביקשו לקחת חלק במאבק למען תחבורה ציבורית בשבת. לרגע לא היה נראה שהמאבק לתחבורה ציבורית בשבת ובחג דועך- להפך, כל חג וכל סוף שבוע בו אזרחים לא יכולים לנוע ממקום למקום- רק מגביר אותו ומבהיר עד כמה הוא נחוץ.
 
ב- 27 לאפריל, יום שני, התכנסנו בתל אביב בכינוס די ספונטאני, לתכנון השלבים הבאים. הרבה רעיונות והמון כוח להמשיך ולפעול והקמתה של קבוצה קטנה וחשובה לתכנון המשך המאבק.

 

מחכות ומחכים לאוטובוס בשבתמחכים לאוטובוס בשבת, מפגש ישראל חופשית
פגשנו את יואב לרמן, כותב הבלוג 'עוד בלוג תל אביבי' שהדגיש את הצורך והחשיבות שבתחבורה ציבורית יעילה- באמצע השבוע ובפרט כזו הממשיכה אל תוך השבת. דיבר איתנו גם נדב כהן, מיוזמי האגודההשיתופית 'שבוס' לתחבורה ציבורית ירושלמית שיתופית והסביר לנו על היוזמה המרגשת ביותר בתחום המאבק לתחבורה ציבורית בשבת. למידע נוסף על שבוס ועל ההצטרפות ליוזמה.
 
בקבוצות חשיבה ותכנונים להמשך, הנימה האופטימית של סיום המפגש הבהירה שוב- אם נבחרי הציבור לא מבינים את רצונו של הציבור, אנחנו נדאג קודם כל להבהיר להם מהו רצון הציבור. הצטרפו אלינו, אנחנו ממשיכים בכל הכוח!  
 
 
יש לכם רעיונות לפעולות משמעותיות במאבק למען תחבורה ציבורית בשבת? רוצה לקחת חלק בפעילות התנועה למען תחבורה ציבורית בשבת?  כתבו לנו ל- info@bfree.org.il והצטרפו לקבוצת החשיבה ולמפגשים הבאים.

 

הוספת תגובה
שם:
נושא:
תגובה:
>>
כל התגובות
01
תום וולףמסכים עם ענבר אורן ושאר הדובריםהמפגש לא ידעך. הפתרון היחיד זה תח"צ בשביעי. נהנתי לשמוע את יואב לרמן ונדב כהן.
בעניין נבחרי הציבור צריך להבהיר להם שמי שימנע מאיתנו לשבת על הכסא באוטובוס ביום שביעי אנחנו נמנע ממנו לשבת הכסא בכנסת הבאה.
הויההויהתרמו!תמכו בפעילות שלנו!
עזרו לנו להמשיך לפעול!
הצטרפו!כל חתימה מחזקת! הצטרפו לתנועת ישראל חופשיתספרו!נתקלתם בכפיה דתית?
זו הכתובת שלכם!
כתבו!הצטרפו לצוות הכותבים באתר ישראל חופשית! לוח אירועים עוד אירועים >

לוח אירועים InstagramFacebook
הרשמה לניוזלטר