יובל אדלמן- ציונה פטריוט- המחתנים/ות החופשיים/ות

האהבה מנצחת, ואם לא בדרך ה"נורמה" אז בדרך עקיפה, וככה לאט לאט נוכיח לכולם שחתונה היא לאו דווקא משהו דתי שצריך אישורים וחותמות, אלא משהו אישי שלכל אחד מאיתנו מגיעה הזכות לקבל. במיוחד ליום הגאווה, מלכת הדראג הזוהרת ציונה פטריוט- או בשמו האמיתי, יובל אדלמן, מצטרפת לצוות ההמחתנים/ות החופשיים/ות שלנו.

מערכת ישראל חופשית11.06.15

שם: יובל אדלמן, ידוע בשם הדראג שלי- ציונה פטריוט

 

עיסוק:  מלכת דראג – ציונה פטריוט

 

עיר מגורים: חולון

 

כמה שנים מחתן/ת זוגות?יצא לי לחתן ארבעה זוגות גאים- שלושה זוגות גברים וזוג נשים וגם חתונה אזרחית של זוג סטרייטים במשך שלוש השנים האחרונות

יובל אדלמן- ציונה פטריוט- המחתנים/ות החופשיים/ותיובל אדלמן- 'ציונה פטריוט', בחתונתם של אלון ורודי.

האם מחתן כחלק מארגון / תנועה? לא

 

מה אופי החופות שאת/ה עורך/ת? טקס מרגש מאוד, רציני מאוד, אישי מאוד ומצחיק מאוד! וכן, זה מסתדר נהדר ביחד. אנשים נוטים לחשוב שבגלל שאני מלכת דראג אז הטקס הוא בטח לא רציני, לא מרגש ויותר משהו מצחיק כזה אבל ההיפך הוא הנכון- הטקס שאני עורך הוא מאוד מרגש, מאד ענייני, טקס שמסביר לא רק מה המשמעות של כל חלק בו (הטבעת, הכוס וכו) אלא גם מה משמעותה של אהבה חד מינית ושהיא שוות ערך לכל אהבה. אבל כמובן שאי אפשר להתעלם מהעובדה שבכל זאת יש כאן מלכת דראג והטקס משלב בתוכו גם לא מעט הומור וכולל חלק מסויים (שלא אגלה מהו) שגורם לכל הקהל לצחוק, והוא מבוסס על פי שיחות אישיות שלי עם כל אחד מבני/בנות הזוג. למה בכלל לערוך חופות? אנשים אוהבים את ה"חותמת" ולדעתי יש בה משהו שנותן לנו אישור שזה זה, שאין יותר 'להסתובב מסביב' ושזה הדבר האמיתי והמיוחד!

 

האם מחתן/ת זוגות להט"ב?כן

 

האם מחתן/ת זוגות מדתות שונות?לא יצא לי אבל אשמח

 

למה בעצם לקחת על עצמך לחתן זוגות בעצמך? אני חושב שיש משהו מאוד מרגש בלספק לאנשים משהו שהוא לא בר השגה בקלות, להיות חלק מהמאבק שלהם וביחד איתם להוכיח לכולם מסביב- האהבה מנצחת, ואם לא בדרך ה"נורמה" אז בדרך עקיפה, וככה לאט לאט נוכיח לכולם שחתונה היא לאו דווקא משהו דתי שצריך אישורים וחותמות, אלא משהו אישי שלכל אחד מאיתנו מגיעה הזכות לקבל.

 

מהו טקס החתונה הזכור לך ביותר בקיימת?ללא ספק הטקס הראשון! כשבני הזוג פנו אלי לא האמנתי להם- אתם רוצים שמלכת דראג תחתן אתכם? ברצינות? ואז הם אמרו לי שהם רוצים טקס רציני אבל לא "כבד". אחרי השיחה איתם נפגשתי איתם ועם האמא של אחד מהם ודבר ראשון, לשבירת הקרח, תיאמנו שמלות, שחלילה לא נהיה באותה גיזרה או צבע.

מכאן השיחה קלחה, שמעתי מה הם מצפים ולקחתי את זה הביתה. נעזרתי בחברתי הטובה אסתי זקהיים שכבר מחתנת שנים זוגות רבים, היא נתנה לי טיפים רבים, רעיונות וכיוון ואז לקחתי את הכל ושאלתי את עצמי- איפה תיכנס כאן ציונה? איפה ייכנס כאן הזוג? המוח החל לעבוד בקדחנתות ואת התוצאה שמשלבת רצינות והומור תוכלו לראות אם תזמינו אותי לערוך את הטקס שלכם.

 

מסר לכנסת ישראל:הגיע הזמן להפריד דת מדינה. תסתכלו סביבכם- נראה לכם הגיוני שגייז ימלאו את כל חובותיהם כאזרחים, כמו לשרת בצבא, לשלם מיסים וכו אבל לא יוכלו להתחתן? אי אפשר רק לקחת בלי לתת.

 

מסר לעם ישראל:אני מכירה המון סטרייטים שבאים ליום הגאווה, למצעד, למסיבות אבל חשוב לי להזכיר- גאווה זה לא רק מסיבות ומצעד, גאווה זה אמונה, זה דרך חיים, והכי חשוב – גאווה זה גם שוויון! אם אתם מקבלים את הקהילה הגאה רק כי היא מספקת לכם מסיבות אז לא עשיתם בזה כלום. עזרו לקהילה לעמוד על זכויותיה.

 

פרטי פנייה לצורך עריכת חופה: אפשר לפנות אלי בפייסבוק שלי- ציונה פטריוט או בטלפון 0542454266

הוספת תגובה
שם:
נושא:
תגובה:
>>
כל התגובות
01
תום וולףמסכים עם ציונה פטריוטכולי תקוווה שיצא לו/ה לחתן גם זוגות מדתות שונות. בעניין מצעדי הגאווה אין ספק שפרט לחגיגה צריך לחוקק חוקים למען הקהילה הגאה על מנת שיהיו להם/ן את אותן זכויות. בנוגע להגיון של הכנסת לצערי הם לא פועלים בהגיון אם מתוך דעות אמיתיות או מתוך פחד לכסא זה פחות רוולנטי. כמובן שיש ח"כים שכן פועלים מתוך הגיון ומוסר.
02
מנחםעשית לי חשק להתחתן ולו כדי להזמין אותך לחתן אותנוציונה מתוקה,

בן זוגי ואני 17 שנה. חתונה מעולם לא נשקלה עד שקראתי את הראיון הזה. נראה לי שחתונה בניצוחך יכול להיות משגע... מתחיל לשקול מחדש. רק תביאי חלק מהמתוקים מעוררי התיאבון שאת מכינה ומפרסמת בפייסבוק
הויההויהתרמו!תמכו בפעילות שלנו!
עזרו לנו להמשיך לפעול!
הצטרפו!כל חתימה מחזקת! הצטרפו לתנועת ישראל חופשיתספרו!נתקלתם בכפיה דתית?
זו הכתובת שלכם!
כתבו!הצטרפו לצוות הכותבים באתר ישראל חופשית! לוח אירועים עוד אירועים >

לוח אירועים InstagramFacebook
הרשמה לניוזלטר