גלית אורן מורן- המחתנות החופשיות

"בכוחנו ובידינו להיות באמת עם חופשי בארצנו", גלית אורן-מורן, רבה חילונית הומניסטית, במסר משלה לעם ישראל. קמפיין המחתנים/ות החופשיים/ות ממשיך!

מערכת ישראל חופשית08.02.15

שם: גלית אורן - מורן

 

עיסוק: רבה חילונית הומניסטית

 

עיר מגורים:כפר סבא

 

כמה שנים מחתן/ת זוגות? כשבע שנים

גלית אורן מורן- המחתנות החופשיות"בכוחנו ובידינו להיות באמת עם חופשי בארצנו", גלית אורן. בתמונה: גלית מחתנת את חן ודן הראל.

 

האם מחתנת כחלק מארגון / תנועה? גם כרבה פרטית וגם כחלק מ"יהדות חילונית."

 

מה אופי החופות שאת/ה עורך/ת? מרגשות, אישיות, שיוניות, יהודיות, חילוניות, הומניסטיות. כשהזוג, אהבתם/ן ומשפחותיהם/ן במרכז הטקס.

 

למה בכלל לערוך חופות? לטקסים יש משמעות עמוקה בחיי האדם. ההכנות לקראת טקס הנישואים הן הזמנה והזדמנות לעצור רגע ולחשוב על הדרך הערכית בה ירצו לבנות את משפחתם/ן. מהו התוכן בו הם/ן מבקשים/ות למלא את ביתם/ן המשותף.

 

האם מחתן/ת זוגות להט"ב?  בהחלט! בשמחה ובאהבה.

 

האם מחתן/ת זוגות מדתות שונות? כן

 

למה בעצם לקחת על עצמך לחתן זוגות בעצמך? זו זכות גדולה עבורי לחתן, הן במובן המקצועי והן במובן האישי, באופן שמאפשר לכל זוג לחגוג ולציין את נישואיהם/ן באופן המתאים והמדויק לו ביותר.

 

מהו טקס החתונה הזכור לך ביותר בקיימת? כל טקס יחיד ומיוחד בעיני ואני מתרגשת בכל פעם מחדש. ועם זאת, הטקס הזכור לי במיוחד, הוא טקס שזכיתי לערוך לשתי חברות יקרות שלי. טקס שנערך בחיק הטבע, בצהריים של יום שישי קיצי ובו התכנסו כל הטוב, המיטיב והמרגש של א-נשים וסביבה לאירוע שלם ומקודש.

 

מסר לכנסת ישראל: חוק נישואים אזרחיים בישראל- ויפה שעה אחת קודם.

 

מסר לעם ישראל: בכוחנו ובידינו להיות באמת עם חופשי בארצנו.

 

פרטי פנייה לצורך עריכת חופה:  ניתן לפנות במייל: galitoren13@gmail.con או בטלפון: 052-4282368.  פרטים נוספים ניתן למצוא באתר האינטרנט.                                          

הוספת תגובה
שם:
נושא:
תגובה:
>>
כל התגובות
01
תום וולףגלית אורן מורן כל הכבוד על עבודתךאת כתבת שעבורך זאת זכות לחתן. על אותה מידה אני יכול לכתוב בוודאות שעבור אותו זוג זאת זכות שאת מחתנת אותו. כל הכבוד על יחסך לקהילה הגאה ועל המסר לכנסת. מסכים איתך ומודה לך על תרומתך.
הויההויהתרמו!תמכו בפעילות שלנו!
עזרו לנו להמשיך לפעול!
הצטרפו!כל חתימה מחזקת! הצטרפו לתנועת ישראל חופשיתספרו!נתקלתם בכפיה דתית?
זו הכתובת שלכם!
כתבו!הצטרפו לצוות הכותבים באתר ישראל חופשית! לוח אירועים עוד אירועים >

לוח אירועים InstagramFacebook
הרשמה לניוזלטר